top of page
westernunion-logo.png

Western Union Uşak Bayii

Yurtdışı Para Transferi

Western Union İşbirliğiyle

Western Union İşbirliğiyle 200’den Fazla Ülke ve Bölgeye Para Transferi

BPN ve dünyanın en güvenilir ve köklü para transfer sistemine sahip Western Union işbirliğiyle gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinde birçok avantaj sizleri bekliyor.

Uluslararası para transferi işlemlerinizi gerçekleştirirken yurtdışı para transferi nasıl yapılır diye düşünüp, yorulmayın. Haftanın her günü geç saatlere kadar açık olan BPN temsilci noktalarında avantajları deneyimleyin:

  • Para transferlerinizi güvenle gerçekleştirin.

  • Yurtdışındaki sevdiklerinize dakikalar içinde para gönderin.

  • Yurtdışından adınıza gönderilen tutarı dakikalar içinde en yakın BPN temsilci noktasından alın.

  • Banka hesabına ihtiyaç duymadan işlemlerinizi özgürce gerçekleştirin.

  • Dünyada bir çok ülke ve bölgeye uluslararası para transferi sağlayın

Uluslararası Para Transferi Nasıl Oluyor?

BPN temsilci noktalarından Western Union işbirliğiyle, dakikalar içerisinde, banka hesabına ihtiyaç duymadan para gönderebilir veya paranızı alabilirsiniz.

Yurtdışı para transferi hakkında merak edilen birçok konu başlığı bulunmaktadır. Bunlardan biri; Yurtdışı para transferi nasıl yapılır?

Yurtdışı para transferi ile ilgili sorularınıza yanıt veren ve sizin için çözümler üreten BPN; Türkiye’de bulunan 1.500'den fazla temsilci noktasında uluslararası para transferi yapmanıza olanak sağlar. Yurtdışı para transferi hizmetinden faydalanmak için, işlemlerinizde banka hesabına sahip olmanız gerekmez. İhtiyacınız olan tek şey, geçerli kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız ve eğer alıcı iseniz MTCN kodunu bilmenizdir. Size en yakın BPN temsilci noktasına giderek ya da BPN müşterisiyseniz işlem merkezimizi arayarak Telefonda Para Transferi hizmetimizden dakikalar içerisinde hızlıca faydalanabilirsiniz.

Western Union Uşak Bayii

Karun Turizm Seyahat Acentası Uşak

02762277000

bottom of page